جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پیام گلایه آمیز یکی از کابران/ نبود گرمابه عمومی و هزینه های تزییناتی

  باربدنیوز: پیام زیر را یکی از شهروندان در مورد نبود یک گرمابه عمومی در شهر جهرم و در عوض آن هزینه های تزیینی و تبلیغاتی در شهر ارسال کرده است. گفتنی اینکه زمانی که حمام شهرداری واقع در خیابان عبرت با توجیه ساخت پارکینگ طبقاتی که هنوز خبری از آن نیست، را تخریب کردند گفته شد که ابتدا حمام عمومی کوچکی در همان محل ساخته خواهد شد و سپس به احداث پارکینگ طبقاتی اقدام می شود.  

  مگر چنین اتفاقی نیفتاده که این شهروند محترم از نبود گرمابه عمومی در شهر سخن می گویند؟ مگر گوینده حرف ها به عملی شدن حرف خود اعتقاد ندارد که حرف می زند؟ مگر نه اینکه در برابر حرفی که زده می شود مسئولیت هم هست؟ مگر نه اینکه با حرف نمی شود مدیریت کرد؟ مگر نه اینکه مردم فهیمند و نباید به فهم آنها توهین شود؟ مگر نه اینکه مدیریت حرفی و شعاری جز پسرفت و عقب ماندگی، ارمغان دیگری ندارد؟ مگر نه اینکه وجدان کاری نیاز امروز و هر روز جامعه ماست؟  

  به راستی آیا توان پاسخ گویی به این سوالات هست؟ 

  پیام ارسالی کاربر یاد شده: 

  با بیش از 30 میلیون تومان از پول بیت المال این پرچم[میدان چمران] را ساخته اند ولی برای شهر دارالمومنین جهرم که چند سالی است بدون گرمابه است هیچ هزینه ای نکرده اند .
  براستی برای شهر دارالمومنین جهرم پرچمی با این هزینه واجب تر است یا گرمابه ای که یک مسافر بتواند از آن استفاده کند ؟


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 9 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : اینکه ,گرمابه ,هزینه ,عمومی ,نبود ,جهرم ,گرمابه عمومی ,دارالمومنین جهرم ,پارکینگ طبقاتی ,نبود گرمابه ,نبود گرمابه عمومی ,
  پیام گلایه آمیز یکی از کابران/ نبود گرمابه عمومی و هزینه های تزییناتی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر